PVC PERDE  PVC Şerit Perde ve Kapı Sistemleri
Bize Hemen Ulaşın
0216 393 10 57pbx
ÜRÜNLERİMİZ
HİZMETLERİMİZ
TEKNİK BİLGİLER
Ana Sayfa
Pvc Perde
info@pvc-serit-perde.com
Hakkımızda
İletişim
Pvc Şerit Perde
Pvc Filmler
Pvc Levhalar
Keşif ve Montaj
Montaj Bilgileri
Pvc Kaynak Odası
PVC Nedir
Kalitesiz Pvc ve Zararları
PVC' nin Tarihçesi
Standart Şeffaf PVC Şerit Perde

Standart PVC Şerit

Standart şeffaf pvc şerit, %90 oranında ışık geçirgen bir yapıya sahiptir. Üretiminde kullanılan ultraviyole engelleyici hammaddeler sayesinde, yanmaya karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda güneşten gelen zararlı ışınlara karşı da koruma sağlar.
Rulo Boyu: 50 metre

Takviyeli PVC Şerit


Sar-Ar PVC takviyeli pvc şerit perdeler, ışık geçirgen ve şeffaftır. Üzerlerinde bulunan takviyeler yaklaşık 6mm genişliğinde ve 2,5mm yüksekliğindedir. Şeritlerin her iki yüzünde de takviyeler 50mm aralıklarla tekrarlanmıştır.
Rulo Boyu: 50 metre

Renkli PVC Şerit


Renkli mat pvc şerit perdelerimiz, ışık geçirmez yapıdadır. Işık geçirmediği için arkası görünmez. Renkli şeritlerimizin çeşitli renk alternatifleri mevcut olup diğer özellikleri standart şeffaf pvc şeritlerimiz ile aynıdır.
Rulo Boyu: 50 metre


Kaynak PVC Şerit


Kaynak kırmızı pvc şerit perdeler, ışık geçirgen ve şeffaf kırmızı renge sahiptir. Elektrik kaynağı yapılan alanlarda kullanılır. Kaynak sırasında oluşan ultraviyole ışınlarına karşı koruma sağlar.
Rulo Boyu: 50 metre
Düşük Isı Pvc Şerit Perde
Düşük Isı PVC Şerit
Özellikle soğuk ve donmuş oda uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı sayesinde düşük sıcaklıklara karşı daha dayanıklıdır. Diğer özellikleri standart şeffaf pvc şerit perde ürünümüz ile aynıdır.
Rulo Boyu: 50 metreAnti Bakteriyel PVC Şerit
Bu ürünümüzün, özellikle gıda üretimi yapılan işletmelerde kullanılması önerilmektedir. Üretiminde kullanılan maddeler gıda üretimi için zararsızdır. Ayrıca anti bakteriyel özelliği sayesinde bakteri üremesini engeller.
Rulo Boyu: 50 metre

Buzlu PVC Şerit


Sar-Ar buzlu pvc şeritler yarı saydam ve yarı ışık geçirgen yapıya sahiptir. Bu nedenle sınırlı bir görüş sağlar. Diğer özellikleri standart şeffaf pvc şerit ürünlerimiz ile aynıdır.
Rulo Boyu: 50 metreTuruncu PVC Şerit
Turuncu ve kırmızı renkli mat pvc şerit perdeler, ışığı geçirmez ve arkası görünmez. PVC şerit kapıların yanlarında güvenlik amacı ile kullanılmaktadır. Diğer özellikleri standart şeffaf pvc şeritlerimiz ile aynıdır.
Rulo Boyu: 50 metre
Anti Bakteriyel PVC Şerit
Takviyeli PVC Şerit Perde
Renkli PVC Şerit Perde
Buzlu PVC Şerit Perde
Kaynak PVC Şerit Perde
Turuncu PVC Şerit Perde
PVC Şerit Genel Özellikleri,

Pvc Şerit ürünlerimiz, güneşin zararlı etkilerine dayanıklıdır. PVC Şerit yapısında, güneş ışığında sararmaya ve çatlamaya karşı dayanıklı olmasını sağlayacak ultraviyole engelleyici kimyasal bir madde bulunmaktadır. Şeffaf PVC şerit tipleri, güneş ışığını engellemez ve arkası net bir şekilde görünebilir. Şeffaf pvc şeritler, özellikle araç ve personel giriş çıkışının yoğun olduğu yerlerde yüksek görüş güvenliği sağlar. PVC Şerit ürünlerimizin tamamının esnekliği sınırsız araç ve personel geçişine uygundur. Tüm pvc şerit ürünlerimiz hem iç, hem de dış ortamda rahatlıkla kullanılabilir. PVC Şeritlerimiz, en yüksek kalite ve en uygun fiyat avantajı ile Sarar PVC' de. Her çeşit pvc şerit ihtiyacınıza stoktan hemen teslim pvc şerit ile çözüm buluyoruz.

Pvc Şerit Esnek ve Şeffaftır,
Sar-Ar PVC Şerit çeşitlerimiz, şeffaftır. Mat pvc şerit perdelerimiz hariç tüm pvc şerit perde ürünlerimiz yüksek ışık geçirme oranı ile tamamen şeffaftır. Özellikle forklift ve transpalet gibi ağır araçların geçtiği noktalarda, şeffaflık ayrı bir önem taşımaktadır. Şeffaf pvc şeridi bu gibi yerlerde rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

Güvenlidir,
Sar-Ar PVC şeritleri, yangına karşı maksimum güvenliği sağlamaları için yanmaya karşı dayanıklı kimyasal bileşenler içermektedir. PVC Şerit alevi taşımayan yapısı ile oldukça güvenlidirler. Ayrıca tüm pvc şeritlerimizin kenarları yuvarlatılmıştır.

Temizlenebilir,
Tüm pvc şeritlerimiz, kolayca temizlenebilir. PVC Şeridi, su ve sabun kullanarak kolayca temizleyebilirsiniz. Kuru bez ile bastırarak silmek, kimyasal aşındırıcılar kullanmak (tiner, aseton, benzin vs.) pvc şeride zarar verebilir.

Sar-Ar PVC Şerit Ürünleri

Pvc Perde

PVC ŞERİT PVC ŞERİTLER

Sarar pvc şerit çeşitleri. En yüksek kaliteli ve en iyi fiyata sahip pvc şerit ürünleri Sararpvc garantisi ile satışa sunulmuştur. Hızlı teslimat, kolay montaj ve demontaj özellikleri ile Sarar pvc şeritler. SararPVC olarak üretimini ve satışını yaptığımız pvc şerit çeşitlerini stoğumuzdan hemen teslim ediyor %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için vargücümüz ile çalışmaya devaam ediyoruz. Tüm pvc şerit ürünlerimiz Türk ve Avrupa standartlarına uygundur.
©2010 SAR-AR PVC Perde Kapı Sistemleri
Tüm Hakları saklıdır. İzinsiz hiçbir resim ve yazı kopyalanamaz.
Silikon Perde
Pvc Şerit Kapılar
Pvc Şeritler
Şeffaf Pvc Şerit Perde
Pvc Şerit Perde İzmir
Pvc Şerit Kapı
Pvc Şerit Perde İstanbul
Pvc Şerit Perde Nedir?
Pvc Şerit Perde Fiyatları
Pvc Şerit Perde Bursa
www.Pvc-serit-Perde.com
Desteklediklerimiz